Nasza Gmina
Czwartek 24 września, 2020
A A A
  • 5
  • 2
  • 1

Aktualności

Informacja dla mieszkańców Środa, 16 września 2020

Ministerstwo Cyfryzacji poprzez firmę Orange realizuje w Gminie Nawojowa program budowy linii światłowodowej dla potrzeb  Internetu szerokopasmowego.

Zgodnie z ustaleniami podjętymi na spotkaniu z przedstawicielem firmy Orange zainteresowani przyłączeniem do własnego domu światłowodu Mieszkańcy proszeni są w okresie do końca września br. o wpisanie się na listach, które posiadają sołtysi i radni, bądź osobiście na listach w Urzędzie Gminy Nawojowa podając nazwisko i imię, adres zamieszkania z kodem pocztowym. Dla usprawnienia procesu przekazywania informacji  za zgodą właściciela wskazanym jest  podanie nr telefonu.

Po sporządzeniu list i przekazaniu ich do firmy Orange zbadane zostaną możliwości techniczne realizacji konkretnego przyłącza.

Po pozytywnej weryfikacji pracownicy firmy wykonawczej skontaktują się z Państwem celem podpisania dalszych dokumentów związanych z realizacją zadania.

Umieszczenie na liście musi zostać potwierdzone własnoręcznym podpisem potwierdzającym wstępną zgodę na realizację zadania.

Wszelkich informacji udziela informatyk UG Nawojowa – Pan mgr. Tadeusz Krawczyk : nr tel. 18 4492764,  adres e-mali: informatyk @nawojowa.pl

 

Wójt Gminy Nawojowa

Dr. inż. Stanisław Kiełbasa

imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Pogoda

DZISIAJ
4°C
11 km/h
75%

Urząd Gminy

Wydarzenia

NEWSLETTER