Nasza Gmina
Sobota 23 stycznia, 2021
A A A
  • 5
  • 2
  • 1

Aktualności

W naszej Gminie trwa akcja odkażania miejsc publicznych Poniedziałek, 16 listopada 2020

Z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na COVID – 19 w trosce o zdrowie i dobrostan mieszkańców na zlecenie Wójta Gminy Nawojowa druhowie z OSP Nawojowa przeprowadzili po raz kolejny akcję dezynfekcji gminy. Strażacy ochotnicy w specjalnych kombinezonach rozpylali środki wirusobójcze w miejscach, z których często korzystają mieszkańcy. Bardzo dokładnie zdezynfekowane zostały wiaty przystanków, ławki, słupki przystankowe, okolice budynków użyteczności publicznej, kościołów oraz wszystkie miejsca, gdzie skupiają się większe grupy mieszkańców. Odkażanie ma na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa w przestrzeni publicznej. Dzięki temu mieszkańcy Gminy Nawojowa, którzy muszą się poruszać będą bezpieczniejsi.

Wójt Gminy w trosce o zdrowie apeluje jednocześnie do mieszkańców o rozwagę               i  przestrzeganie zasad związanych z zachowaniem bezpieczeństwa zgodnego  z reżimem sanitarnym i Wytycznymi Ministra Zdrowia.

Pamiętajmy, że w tym czasie, wspólnie musimy wziąć odpowiedzialność za życie              i zdrowie nasze, naszych bliskich a także osób z naszego otoczenia.

GALERIA

imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Pogoda

DZISIAJ
4°C
11 km/h
75%

Urząd Gminy

Wydarzenia

NEWSLETTER