Przejdź do treści
Nawojowa 1
Nawojowa 2
Nawojowa 3
Przejdź do stopki

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NA WYMIANĘ KOTŁÓW NA PALIWO STAŁE NA KOTŁY EKOLOGICZNE W ROKU 2020.

Czyste Powietrze

Treść

W związku z podjęciem przez Radę Gminy Nawojowa w dniu 21 października 2020r. uchwały nr XXV / 198 / 20 w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Nawojowa na dofinansowanie wymiany wysokoemisyjnych urządzeń grzewczych na ekologiczne od dnia 12 listopada 2020r. prowadzony jest nabór ciągły wniosków o udzielenie dotacji celowej do wymiany kotłów - do wyczerpania limitu na dany rok kalendarzowy.

Nabór wniosków dotyczy tylko i wyłącznie tych wnioskodawców, którzy zamierzają wymienić stare nieefektywne kotły na paliwo stałe na kotły ekologiczne w roku 2020.

Regulamin udzielania dofinansowania oraz formularze wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami dostępne są w Urzędzie Gminy Nawojowa oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Nawojowa www.nawojowa.pl.

Wypełniony wniosek ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami można składać na dzienniku podawczym Urzędu Gminy (terminem złożenia wniosku jest data jego wpływu do urzędu).

 

Załączniki:

  1. Regulamin udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Nawojowa na dofinansowanie wymiany wysokoemisyjnych urządzeń grzewczych na ekologiczne
  2.  Załącznik nr 1 do Regulaminu – Wniosek o udzielenie dotacji.
  3.  Załącznik nr 2 do Regulaminu – Wniosek o rozliczenie dotacji.
  4. Oświadczenia współwłaścicieli

Pliki do pobrania

Regulamin 21.99 KB
Załącznik nr 1 17.29 KB
Załącznik nr 2 14.79 KB
Oświadczenie 13.47 KB
1073401